| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, putin ajutor aici:D. Tot timpu` imi port parul` asa: http://www.youtube.com/watch?v=picbsqUebTA&feature=relat ed ondulat ca fata asta, il am de aceeasi marime cu al ei:D, doar ca eu nu am breton, nu am carare pe mijloc, il am asa dat pe`o parte exact ca ea, dar n`am breton. Ideea este ca vreau si eu breton asa micut, scurt ca al ei, dar eu am fruntea mica:d. Mi-ar sta rau cu breton daca am fruntea mica? Multumesc frumoss:D.

2 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Nu neaparat. Poti incerca un breton asimetric. Stii cum e... daca nu incerci nu stii. Eu zic sa risti, parul creste oricum la loc, si mai exista si varianta clamelor, in caz ca nu-ti sta bine. Desi sunt sigura ca nu vei avea probleme.

| Ирина19 a răspuns:

Nu cred ca ti-ar sta rau cu breton chiar daca ai fruntea mica, in caz ca nu-ti merge til prinzi cu clama, eu zic sa incerci, bafta