| anonim_4396 a întrebat:

..As avea nevoie de putin ajutor!happy...Am 14 ani si acum 2 ani aveam parul tuns rotund fara breton si ma enerva deoarece ca se ondula si arata de parca aveam cornitelaughing) asa ca m-am tuns in scari.M-am tuns foarte scurt si aratam cam urat dar am vrut sa imi regenerez parul calumea.Ei bine mi-a crescut pana dupa umeri si acum il am ondulat spre cret..As vrea sa imi aranjez parul in fata adica eu imi las o carare la mijloc si ma enerveaza ca imi intra parul in ochi cand stau cu capul in jos si as vrea niste sfaturi despre cum imi pot aranja parul in fata... altfel..adica sa fie un alt stil.tongueMultumeschappy

2 răspunsuri:
| LouLi a răspuns:

De ce nu mergi la un salon?
Si eu am avut aceeasi problema, dar fie il purtam pe cel din fata prins sus, pe cap, cu o clamita si tapat.
Sau mergi si iti fa un breton pe o parte, pe care il poti aseza mai usor si da cu fixativ sa nu alunece