| laviniaerg a întrebat:

Fetelor. se apropie banchetul si eu trebuie sa imi caut o rochita. insa am o problema. as vrea ceva care sa imi avantajeze cat de cat bustul big grin(nu e foarte dezvoltat. adica merge dar.) ce mi-ati recomanda? fundita :*

Răspuns Câştigător
| mary a răspuns:

Se vede @larisaalexa ca mai ai patru ani pana la BANCHET (apropo:asa se scrie). doamne! te inteleg ca ai doar 9-10 ani dar... romana ta e la pamant.

asa... despre intrebare:ia-ti o rochie care iti place tie si sta bine pe tine si ia-ti un sutien cu burete foarte gros.si eu am avut problema asta si asa am rezolvat-o. totusi vezi ca sutienul o sa-ti para mare daca il vezi din exterior. sa ai grija sa-l probezi (sa nu fie mic)

9 răspunsuri:
| :X pinky love you :X a răspuns:

Pai ...sutien cu burete mai marebig grin...

| pisioi a răspuns:

Ia-ti ceva care sa aiba corset pentru ca te avantajeaza si daca ai sanii mici si daca nu ai o silueta perfecta.bafta!wave

| Mihaela_2782 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Dar nu cred ca servetelele sau vata ma va face sa ma simt mai bine. Dupa parerea mea in rochia pe care o alegi trebuie sa te simti bine, comod si nu trebuie sa iesi in evidenta.
Du-te cu prietenele tale (mai mari ca tine in special pentru a-ti putea da sfaturi) si cauta-ti o rochie dupa bunul tau plac. Iar ca sa iti avantajeze bustul alege ceva mai mulatwinking bafta!

| Marijuana a răspuns:

Du-te prin niste magazine cu o prietena/mama si probeaza cateva. Dupa iti alegi pe care vrei, care iti place, care ti se potriveste.Succes! Te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vata,servetele,bureti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vata, servetele, bureti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau de link-uri, care nu merg, nu stiu de ce. Ti-ar sta bine cu o rochita scurta, mulata si fara decolteu.Deloc.Daca e alba sau gri deschis e perfectwinking.

| xdgirl18 a răspuns:

Pai, cumparati o bustiera neagra, si asorteazo, cu a rochie rosie, pantofi negri, lanrisor alb, sau din argint, bratara asemanatoare, si fa-ti parul carliontat.Pantofii pot fi albi, negri, sau rosii.Sau pur si simplu, imbracate cum crezi tu ca te simti bine in hainele alese de tine XD

| larisaalexa a răspuns:

Paiii... incearca sa cauti o roche de fata rea! cumpara-ti o bustiera si o roche cat mai iesita din rand ca sa intri in evideanta! SAU poti sa-ti cumperi o roche care iti place tie si sa proti bustiera (pe dedesubt desigur big grin) si in sa porti niste pantofi farte draguti cu fundita si sa acesorizezi rochia cu ce ti-ar place tie! sa nu uiti cerceii si ondulatorul! happy Distractie placuta la bancet...eu mai am 4 ani pana atunci big grin!