| sonia7026 a întrebat:

Fetelor...se mai poarta gecutzele de blugi?

13 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Eu prin magazine, gecutele de blugi nu le-am mai vazut, in schimb am vazut bolerouri din jeans happy
papa:*

| Ramo80 a răspuns:

Da, cel mai mult se poarta gecutele f scurte de blugi cu aplicatii sau fara, gen bolerou.

| ELena30 a răspuns:

Normal ca le poti purta. Atata timp cat nu sunt unele cu strasuri sau mai stiu eu ce sclipici si aplicatii diverse. Evita insa sa porti blugi si geaca de blugi in aceleasi nuante. Mergi pe blugi negri, un top colorat, geaca de blugi, un lantisor ceas si ugg uri. Vei arata superb. Succes happy

| MihaelaDart a răspuns:

In general blugii nu se vor demoda niciodata, de cand sunt pe lumea asta mereu au fost in trend! Porti ce-ti place, nu ce le place altorawinking, cu ceea ce te simti tu bine!

| AncaElla a răspuns:

Buna! Daca iti faci probleme ca ti s-a demodat gecuta de blugi poti sa ii scoti nasturii si sa adaugi unii mari de tip militar, sa-i sufleci manecile si sa o lasi descheiata!:*

| Luannah a răspuns:

Doamne fereste NUU!

| elza12345 a răspuns:

Eu cred ca da dar acum depinde si de gecuta poate daca este scurta. oricum blug-ul nu cred ca se va demoda prea repede.

| Ildiz a răspuns:

Ba da! se poarta dar cat mai mulate...

| Away a răspuns:

In multe magazine am vazut veste si gecute de blugi deci se mai poarta!

| 1Dana1 a răspuns:

Nu pre cred nu vad pe nimeni cu geci de blugi, cred ca au ieshi din moda

| Bysnnn a răspuns:

Atata timp cat tie iti place, si te simti binese poarta. Nu trebuie sa te imbraci numai dupa cum dicteaza moda,. da' ma rog fiecare cu principiile lui happy.Fi unica, totusi, si poarta ce-ti place tie si nu ce spun altii ca este la moda.

| knitall a răspuns:

Doar cand e racoare.

| Lariiiiiiiii a răspuns:

Eu cred ca nu s-a demodat...Iar blugi sunt intodeauna la moda. big grin