| MaraMărr a întrebat:

Fetelor voi ce creme va aplicati dupa epilare? funddaa

5 răspunsuri:
| acris a răspuns:

Si eu tot ulei de corp cu aloe mentol sau galbenele e foarte bun

| Iheartshoes a răspuns:

Eu ulei pentru. corp.
E foarte bun! Tu?

| Doloresidk a răspuns:

Pentru mine, cea mai buna este Nivea body->lotiune-crema delicata cu actiune tripla big grin

| Candace a răspuns:

Eu folosesc gel dupa depilare de la farmec ( e bun si pentru fata). ma scapa intr-o ora max de roseata si are efect calmant si racoritor + ca e si foarte ieftin in jur de 10 lei

| blondutzaa_8346 a răspuns:

Eu andreea folosesc o crema de corp de la ombia e super buna dar daca nu gasesti cuta una pentru hidratarea pielii pentru ca nu ai vrea sa ramai cu punctuletze rosiii!