| AndreeaRullz a întrebat:

Fetelor voi ce mascara folositi?batting eyelashes

14 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mascara pentru volul de la Rimmel

| beka a răspuns:

Maybeline colosal love struck mult si bunlaughing

| miauu a răspuns:

Eu folosesc revelation de la oriflame e foarte bunbig grin

| laara a răspuns:

Avon Mistake-Proof

| AdaIoana18 a răspuns:

Loreal Paris telescopic este foarte bun le da genelor mai mult volum si este foarte rezistent pe gene...

| IloveCats a răspuns:

Toate de la Rimmel mi se par extrem de bune.In special ultimul aparut, cel mov

| shortcake a răspuns:

Super Shock, de la Avon. Mi-am luat toate culorile laughinglove struck

Răspuns utilizator avertizat
| BiaJ a răspuns:

Si eu am rimel de la Avon Mistake-Proof. Ce pot sa zic decat deloc.laughing mai bine cu elhappy

| beyonddarkness a răspuns:

Daca intr-adevar vrei ceva de calitate eu iti recomand Max Factor Mascara Masterpiece Beyond Lenght. Eu una sunt incatata de el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un rimel de la Avon Mistake-Proof. care are o parte rimel. o parte corector. dar nu sunt asa multumita de rimel. in schimb corectorul e super.

Imi place cel mai mult cel aparut acum Volum Falsies. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Avon, Super Shock.
E foarte buna s iti face genele dese love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la avon super shock. e ff bun! eu am prin editia limitate :X:X:X