| anonim_4396 a întrebat:

De curiozitate, la ce varsta ati inceput sa folositi mascara (rimel)?

16 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Eu am 15 ani şi nu am folosit niciosată mascara. happy

| Tweetymrrr a răspuns:

Păi eu nu mă prea machez, mi se pare că orice tipă arată mai frumos naturală, aşa cum e ea. Oricum, cred că prima oară a fost pe la 5 sau 6 ani când eram curioasă să văd ce'i "chestiuţa aia".big grin
Succes!

| Andreeeeee a răspuns:

Acum 3 ani, la 15

| larrii a răspuns:

Pe la 13 ani happy

| Diixy a răspuns:

Pe la 11... dar pana la 12 numa la ocazi, acum in fiecare ziwinking

| MissyFrumy a răspuns:

Prima oara la 7 ani(pentru un shoot-ing photo) da dupa nu m-am imi dat pana la 10 ani. Apoi ma dadeam la ocazii, la fel si la 11 ani, iar acum la 12, every-day at school.

| puf1992 a răspuns:

Sincer sa fiu. eram in grupa mica.cand m-am dat prima ora! in viata mea. laughing dar am inceput de la 12 ani sa ma machiez, sa ma dau cu mascara...dar dupa ce ma dau (machiez) ma demachiez.

| puf1992 a răspuns:

Sincer sa fiu. eram in grupa mica.cand m-am dat prima ora! in viata mea dar am inceput de la 12 ani sa ma machiez, sa ma dau cu mascara...dar dupa ce ma dau (machiez) ma demachiez.

| AndreeaAnd a răspuns:

La 14, adica acum.

| AnaMaria1612 a răspuns:

Pe la vreo 12 ani...happy

| KiduuSuun a răspuns:

De la 12 jumatee adica acum.happy

| KiduuSuun a răspuns:

D la 12 juma anii adica acum