| Clopotzica a întrebat:

Fetelor... voi in ce o sa va imbracati de pasti?big grin
Nu am idee!

14 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Depinde unde o sa merg si accesorizata adecvat imbracamintei. Daca voi merge la iarba verde sigur ca ma voi imbraca sport: tricou, pantaloni de trening lungi sau trei sferturi si bineinteles adidasi. Daca voi merge pe la cineva la masa, sau la prietenul meu, cred ca voi alege o fusta, un tricou animat si o gecuta de primavara. Oricum cat mai casual in rest. Toate astea in functie si de vreme, adica sa fie cu soare, pentru ca altfel imi voi asorta si o umbrela la tinuta.

| Ana a răspuns:

Cu ceva nou oriqum, ca asa e bine.

| Razvan a răspuns:

La capitolul cumparat haine las totul pe ultima suta de metri.Nu imi place sa caut innebunita dupa haine, sa probez ore in sir tinute ca la final sa nu ma hotarasc la nici una.Am disperat-o pe mama cu aceasta atitudinelaughing
M-am gandit ca anul asta sa imi iau o fusta alba cu talie inalta dar nu gasesc si de pe net nu comand.In sus cred o sa imi iau o camasa violetthinking

| hai_si_tu a răspuns:

Daca iti vei petrece Pastele acasa, te poti imbraca in ceva sport, dar daca mergi undeva incearca ceva elegant (daca te avantajeaza)...

| liongirl a răspuns:

Buna!`Asa cum cred ca stii, trebuie sa ne imbracam cu haine noi de fiecare data cand vine Pastele.
Eu nu sunt adepta tinutelor "tipice" si nu pentru ca vreau, ci pentru ca am invatat ca trebuie sa am lucruri originale(adica ma refer ca daca tot orasul are niste anumiti pantaloni, imi cumpar si eu).
Eu de exemplu mi-am cumparat o jacheta din piele in genul stilului rock care este foarte frumoasa si care se poarta, dar mai ales, vine perfect pe corpul slabut.
Probabil ca o sa-mi cumpar o bluza cu o singura culoare, niste blugi negri sau gri si in picioare nu stiu ce voi avea... oricum ceva fara toc pentru ca totusi am aproape 15 ani si n-am chef de deformat picioare...probabil niste balerini cu talpa groasa si de culoare neutra pentru a iesi din tonurile inchise.
Sa ne spui si tu ce-ai hotarat sa-ti cumperi, ok?happy

| gabitza_6878 a răspuns:

Daca il fac acasa ma imbrac in blugi si tricoulaughing
daca merg in vizite prefer o rochie

| ANoNim_7814 a răspuns:

Cu hainelaughing

blugi...tricou.ceva comod dar in acelasi timp si elegand sa nu m crd aia d p suntlaughing

| daniela_7403 a răspuns:

In pijama:laughing

| BiaJ a răspuns:

In hainehee hee

| Яùxsi a răspuns:

Inca nu m-am gandit.

@ TraficantaDeSentimenteRoz pe 4 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste blugi largi si rupti, un tricou sport, tenesi si o jachetabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o pereche de blugi mulati, inchisi la culoare si cu o bluza-rochie alba, simpla(cred ca-mi voi petrece pastele acasa)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de locatie, chiar nu stiu... apropo cand e pastele ca eu nici asta nu stiuhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricou pa :nu
http://www.sundayfasion.ro/......cou-davia/
Blugi albastri mulati
Adidasi puma
http://www.asos.com/......oduct.aspx
SF, ce atata nebuneala cu imbracatu sa zica mersi ca sunt imbracata cu ceva :)).