| Andreea_5313 a întrebat:

Fetelor, voi mergeti sa va pensati la salon sau acasa? La cat timp mergeti?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Ma pensez singura, cand nu am chef merg la un salon, insa iti dau acest link de unde poti invata chiar tu singura cum sa te poti pensa:
http://femina.rol.ro/art/7227-88-.t.htm
Bafta!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă îngrijesc singură, pensat/epilat/manichiură/pedichiură.
La salon merg să mă tund.
Pa, pa.

| Crs a răspuns:

La salon, de cate ori e nevoie. ( cam la 3 saptamani)

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu una ma pensez acasa.
Jumate de ora pe saptamana nu strica.
E natural si nu dau bani.

Bafta si o seara frumoasahappy

| adriangabor92 a răspuns:

Acasa

| αŁз a răspuns:

La sAlon 1 DaTa pe Lunnahappy

| aneta a răspuns:

Prima data ma fost la un salon ca sa-mi dea forma.De atunci incoace ma penseaza prietena mea acasa, cam o data la 2saptamani

| lizzaa a răspuns:

Eu personal acasa si la 2 saptamani. Acum depinde de fiecare... E mai profesional la salon dar iti iese mai natural acasa. Parerea mea happy

| username_8290 a răspuns:

Acasa, saptamanal`

| Andreea3219 a răspuns:

Pai cel mai bine este ca prima data sa te duci la salon sa-ti faca forma dar ai grija unde te duci sa iesi si tu bine nu cu una mai dreapta si cu cealalta mai arcuita... dupa aceea trebuie doar sa-ti iei firele care sunt in plus... cel mai bine este cu tatuatul, scapi usor si trebuie sa mergi din cand in cand sa ti le sterilizezi. oricum daca alegi varianta cu pensatul cam la 2-3 saptamana eu una asa fac:d te pup si succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma pensez acasa. Dar daca vrei sa-ti dai o forma la sprancene poti sa te duci la salon si dupa depinde de alegerea ta. ori te duci la salon mai des ( dar asta costa bani si e criza rolling on the floor ). sau. dupa ce ti-a dat o forma poti sa te pensezi singura happy. eu singura mi-am dat forma dar nu te sfatuiesc sa incerci. e riscant.

| Lluvia_8369 a răspuns:

Eu personal ma duc acasa la o femeie care a lucrat la un salon happy, cam la 2-3 saptamani happy

| aniitaa a răspuns:

Prima dta am mers la salon sa-mi dea formaa...si apoi acasaa...eu sau eventual o prietena pana te obisnuiesti tu dar sa ai grija ca sa nu iti strici forma ca dupa astepti sa iti creaska iarhee hee si o iei de la capat cu salonuhee hee