| cess a întrebat:

Fetelor, vopseaua prinde bine pe suvite blonde si culoare naturala? sau risc sa-mi prinda mai deschis pe suvite? :-s dau fundita, raspuns urgentttt :-s

Răspuns Câştigător
| PlumaDeCondor a răspuns:

Se prinde bine si pe suvite insa in timp se decoloreaza, suvitele care au fost blonde vor avea o culoare un pic mai deschisa decat restul parului dar dupa a doua vopsire nu se vor mai vedea deloc daca te faci cu aceeasi culoare happy

3 răspunsuri:
| cess explică:

Culoarea mea naturala este saten mediu, vreau sa ma fac un ciocolatiu,frappe. sper sa fie ok, multumesc pentru raspunsuri, va pup :*

| Gabiii a răspuns:

Acum depinde si de culoarea naturala a parului! De exemplu daca vrei sa te faci blonda si ai suvite blonde si ai o culoare a parului apropiata de blond(culoarea care vrei sa te vopsesti) nu se va observa diferenta(adica vor iesi suvitele mai deschise dar nu se va observa foarte bine)!

Si eu m-am facut blonda si aveam suvite blonde nu prea se observa pentru ca aveam un blond inchis culoarea naturala!big grin
Succes si fa-te frumoasa!smug

| foxeye a răspuns:

Iese mai deschis pe suvite