| Biaa9 a întrebat:

Fetelorrr am o intrebare pentru voi :*
Aveti idee daca se va face si Next Top Model 4?
A si inca ceva, credeti ca Next Top Model este regizat sau e concuns pe bune?

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu cred ca e un concurs pe bune si probabil se va face si sezonul 4.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu cred ca nu ai absolut nimic de pierdut, din contra...este o experienta nemaipomenita, nu conteaza ca urla Botezatu la tine, asta e si farmecul emisiunii, sa ai pe cineva sa te instruiasca si sa se asigure ca scoti ce e mai bun din tine.Nu stiu daca ai observat, dar la casting au fost mii de fete care ar fi dat orice sa ajunga in concurs.Pe langa faptul ca devii cunoscuta si primesti atentie(nu conteaza ce tip de atentie), castigi experienta si ai sansa sa faci cariera in modelling. Daca ai cu ce, eu zic sa nu mai stai pe ganduri si daca ai planuri sa mergi, sa te duci...toti cei care comenteaza in sens negativ o fac doar din pura invidie.
Si sa stii ca nu e regizat, nu are cum sa fie regizat concursul in sine, nici macar nu stiu ce vrei sa spui cu asta.Totul este filmat si regizat(adica probele), iar apoi montate imaginile exact ca la o alta emisiune obisnuita, iar Botezatu o alege pe cea mai buna.

| CristinaElena96 a răspuns (pentru Bondarel99):

Pura invidie, serioslaughing) Nici macar nu o cunosc, eu i-am zis sfatul meu pentru ca colega prietenei mele a fost la Next top model si are pagina plina de injuraturi pentru un simplu fapt ca a fost ea in acel concurs.Bafta!

| Bondarel99 a răspuns (pentru CristinaElena96):

Nu ai cum sa fii persoana publica si sa se vorbeasca numai de bine despre tine, mereu se vor gasi oameni care sa te critice fara niciun motiv...asta incercam sa spun.

| CristinaElena96 a răspuns (pentru Bondarel99):

Ok,scuze atunci.

| CristinaElena96 a răspuns:

Nu te cunosc, dar ti-as sugera sa nu te duci acolo.Te va vedea o tara intreaga cum se ``urla`` si te injura Botezatu, daca esti buna in meseria de modeling te poti lansa si fara aceasta emisiune. Asta daca vrei sa te duci.

| Biaa9 explică (pentru CristinaElena96):

Sincer tare as vrea sa merg, adica macar sa incerc si daca Botezatu ar tipa la mine, asta este, mi-ar tine critici constructive ca nu ar tipa din orice si chiar si asa, nu ar fi un capat de lume. Nu sunt hotarata 100%, in schimb, daca m-as duce la o agentie posibilitatile de a ma remarca cineva cunoscut care sa ma poata ajuta in aceasta cariera, pe cand la next top model este altceva, toate fetele care au fost la acest concurs au fost remarcate iar acum sunt modele destul de bune, unele chiar foarte bune as putea spune. big grin

| CristinaElena96 a răspuns (pentru Biaa9):

Nu e adevarat ce zici Bia, mai degraba as fi de acord cu Marina01. Unele modele care au participat la next top model nu sunt neaparat evidentiate intr-un sens pozitiv, in care il vezi tu. Daca o sa intri pe pagina unei concurente la intamplare ai sa observi injuraturi ``cu carul``. Daca esti buna in domeniul tau atunci nu iti trebuie Next top model, exemple sunt :Catrinel Menghia, Madalina Ghenea si lista continuua.Cred ca atunci cand ele s-au lansat nu exista Next top model, asa ca gandeste-te bine.Bafta!

| AmanoYuno a răspuns:

Cred ca se va face si sezonul 4 dar nu stiu ce sa cred daca e regizat sau nu

| xFakeSmilex a răspuns:

Pai inca nu s-a anuntat cand va porni caravana Next Top Model 4.
Si este pe bune, adica o prietena de-a mea a participat si a ajuns destul de departe (Laura..sezonul 2). Te sfatuiesc sa incerci, nu ai nimic de pierdut!

| Flaviia16 a răspuns:

E pe bune si cel mai probabil se va face deoarece are efect asupra publicului happy

| Marina01 a răspuns:

Eu iti spun ca este o facatura, pentru ca spre exemplu in sezonul 3, ultimul episod Next top model a iesit Ramona ...Despre Ramon iti pot spune ca are o experienta de 7 ani in modeling, este fotomodel international si de 7 ani colaboreaza cu agentia MRA, intrebare...de ce avea voie sa participe cand celelalte concurente nu aveau niciun fel de experienta? e clar o mare facaturawinking

| Marina01 a răspuns:

Biaa,eu, sincer te sfatuiesc sa incerci daca ai toate calitatile necesare! Dar vreau sa-ti spun ca vei fi descurajata de altele cu experienta care d efapt nu au ce cauta pe acolo dar! Eu sper sa iei castingul si s ate vedem la Tv kiss!

| Betii69 a răspuns:

Buna! Eu stiu sigur ca se va organiza si sezonul 4! Fiindca un unchi de-al meu lucreaza la regie am fost intr-o zi acolo! Este super concursul si cred ca meriti sa fii una dintre castigatoarele de la casting! Sper ca te-am ajutat mult! Fundita?