| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre Next Top Model, cine credeti ca va castiga? Veti o preferata?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ador emisiunea love struck
preferatele mele sunt Ema si Adela!
nu o suport pe Sara!

chiar daca as vrea sa castige o fata cu forme, cum ar fi Emma sau Lucia, sigur va castiga o slabanoaga precum Laura sau Alexandra!

tie care iti plac?

| Bylok a răspuns:

Buna!

si mie imi place eimisiunea, insa n-am nici cea mai vaga idee despre cine ar putea castiga

sper sa castige o fata care chiar merita(...nu gen Sara si asa mai departe)

| TheCritic a răspuns:

Hm...imi plac Adela si Emma. Emma e foarte draguta iar parul ei este superb.Toate au un corp uimitor si de-asta' au ajuns unde sunt.M-am uitat la pozele concurentelor pe internet deci nu am urmarit decat primul episod cand s-au dus toate "domnisoarele" sa isi arate corpurile "tonifiate si fara celulita/vergeturi". Apoi m-am lasat de meserie mai ales ca eu joia, am un program incarcattongue

| YLLL a răspuns:

Otilia este cea mai frumoasa, pacat ca e cam timida.thinking
Si Emma imi place foarte multlove struck este foarte frumoasa.
Laura are corp de fotomodel dar parerea mea este ca nu e prea frumoasa.
Eu cred ca Alexandra castigahappylove struck

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Preferata mea e Lucia, pentru ca e tupeista, si arata foarte bine.
Dar sunt de acord cu @pwpSustineCampaniaTPUrevive, sigur vor castiga Laura, Alexandra sau Adela. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am cine va caștiga dar ador emisiunea

| floryu_8814 a răspuns:

Nu stiu dc dar am impresia ca va castiga Laura Dumitru
parerea mea ca cea mai draguta este Adela Neagu