| Bessame a întrebat:

Fetelorrrr stiti de unde pot comanda de, pe internet colanti special pentru fittnes modelul acela in care cica au un material special si transpiri foarte tare in ei! Daca stiti cumva si un site unde sa fie preturi mai accesibile!

3 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Stiu la ce te referi, sunt niste pantaloni gen latex (neopren daca nu ma insel) care ajuta sa nu respire deloc pielea, astfel transpiri excesiv si arzi grasimile. Se numesc sauna belt sau biomed slip acei pantaloni si gasesti la unele farmacii (plafar de exemplu), pe la magazinele sportive, dar si pe internet. Intereseaza-te despre astia. A folosit o prietena si chiar a dat rezultate. Combina-le cu o dieta, masaj sau chiar impachetare. Succes.

| hiphopbeatz a răspuns:

Se gasesc in decathlon, si arata cam asa, http://www.decathlon.fr/......16540.html si costa 60 de lei.

pace!