| Radeas1 a întrebat:

Fiind in clasa a 11-a, la noi in liceu e neaparata nevoie sa port camasa alba. Pentru ca sunt un pic mai slabut si mai inalt (1.78), nu prea imi sta bine in camasa, ma face sa par mai mic. Pot sa iau orice pantaloni si bluza...Imi dati si mie o idee in care sa arat cat de cat acceptabil si bine, dar sa respect conditiile de mai sus.Sa arat cat de cat aranjat, sa fiu putin personalizat. Imi puteti da o idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca nu te iubesti pe tine. Unui baiat inalt si slabut ii sta bine cu orice camasa. Oricui,ii sta bine cu camasa alba. In primul rand imbrava-te cu ce vrei,asorteaza culorile, si nu mai da importanta ce cred altii despre tine, Personalizat sau nu, toti a aceeas parere despre tine.Un om se judeca dupa ce detine in interior, nu conteaza aspectul imbracamintei.Deci in primul rand sa te iubesti pe tine.Sa-ti placa tie.Imbraca mai multe camasi si asorteaza cu pantalonii sau ce mai imbraci si daca iti place, esti ok.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba îți stă bine în cămașă, o porți!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Crede-ma in ziua de azi in scoli e obligatoriu camasa!
Deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ca idee, camasa bleu inchis si cravata subtire neagra. Sau camasa crem spre alb. Un crem deschis. Stii ce faci tu acuma? Ceri pareri si eventual cheltui miste bani pe camasi, ca sa le faci moftul altora. Tu intotdeauna o sa arati cum te cred ceilalti, indiferent de culoarea camasii. bafta.

| Serena03 a răspuns:

Iti iei un tricou (ori ce culoare) si il pui pe dedesubt iar dupa iti pui camasa alba descheia-ta (daca te lasa asa la scoala)