| ARSSS a întrebat:

am 1m96 si 80 kg, deci sunt inalt si slabut big grin, ce stil de imbracaminte m-ar avantaja, si care mi-ar sta mai bine? cu ce fel de bluza, camasa, pantaloni, sacouri etc mi-ar sta mai bine? sper ca e categoria buna, daca nu, imi cer scuzehee hee

4 răspunsuri:
| ARSSS explică:

Toti alergati dupa fundita frate rolling eyes straight face, nu ma ajuta deloc, ziceam asa in general ce stil s-ar potrivi straight face rolling eyes

| CrazyBlacky a răspuns:

Eu sunt la fel inalt si slab de obicei port treniguri cu panatloni stil con ma prinde bine dar mai port si blugi cu camasa si mai rar cu vesta peste dar daca esti inalt te prinde bine si pantaloni mai starmti

| IiAjutPeToti a răspuns:

Http://www.zuum.ro/pagina.php?id=555 Poate iti place ceva de aici

| Alessia_6058 a răspuns:

Ai putea incerca niste blugi cu tur si o camasabig grin
[ parerea mea acum daca nu iti place. big grin asta e partea a 2 a big grin]
funditabatting eyelashes?