| andreea7520 a întrebat:

Folosesc foarte des sapunul Protex, profa de bio` mi-a spus ca este foarte bun, ce parere aveti? happy (pentru fata, nu pentru maini neaparat)

9 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Da este foarte bun săpunul de la gama "Protex", îl folosesc şi eu; aşadar, vi-l recomand şi eu!
Să fii frumoasă/îngrijită, pa!

| valThina a răspuns:

Mie mi-a cam uscat tenul si nu il mai folosescbig grin da stiu ca e foarte bun, il poti folosi cu incredere

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Si eu il folosesc este foarte bun, cel putin eu sunt multumitahappy.
Mai ales ca eu am tenul gras il curata foarte bine happy

| LoveMusic a răspuns:

Da. Şi eu folosesc şi la fel şi mie mi-a spus profa de bio că e bun.Foloseşte-l cu încredere.Eu folosesc Dove sau Protex.Merită!

| Juliana a răspuns:

Pentru fata nu il recomand numai rar.Iti usuca tenul sau ti-l face prea unsuros[pe moment ti se pare ca e curat dar apoi iti secreta pielea mai mult sebum]normal nici nu ar trebui sa te speli pe fata cu sapun de maini, dar pentru restul corpului e ideal. P. S pentru daiana: sunt mai multe feluri de arome pentru acest sapun la fel de bunebatting eyelashes

| Daiana90 a răspuns:

Sapunul este foarte bun dar sincer eu nu suport mirosulbig grin.Parintii mei il folosesc si mi-au cumparat si mie dar e prea tare si nu-mi place cum miroase.In rest e foarte bun, curata bine mainile si distruge microbiiwinking. Daca iti place cum miroase adica daca nu te supara mirosul ala chiar iti recomand sa mi-l folosesti tot timpuhappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu zic ca este foarte bun, dar mie imi plac mai mult gelurile alea anti-microbi blushing, sa vezi ritual la scoala in timpul orelor laughing).
Profa de franca : "Sa va aduc si un prosop si o oglindabatting eyelashes? ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il folosesc. dar doar de 3 zile eu il folusesc mai mult impotriva cosurilor, abar n-am daca e bun. tu ce crezi e bun impotriva cosurilor de pe fata? happy

| Upz0r3 a răspuns:

Si eu folosesc Protex de o luna cam asa si au inceput sami dispara cosurile...cosuri rosii numai am deloc..nici pe obraji doar pe frunte cateva big grin E foarte bun si nu-ti usuca pielea foarte tare...eu ma spal cu el de fiecare data cand ajung pe la baie si dupa ma dau cu miere de albine sau ceai de musetel.