| anonim_4396 a întrebat:

E buna nuanta de fond de ten oriflame beauty natural ivory? ca pentru un ten mediu porcelain e prea deschisa si natural beige prea inchisa ma gandesc eu...multumesc

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe nuanța de ivory, este la mijlocul celorlalte două!
Pa, pa.

| IoanaTempah a răspuns:

Fiecare are tenul diferit, sper sa te ajut cu acest articol.:)
Alege bine fondul de ten;;)
http://beautyrevealed.wordpress.com/2010/11/02/alegerea-fondului-de-ten/

| MishikiCrisy a răspuns:

Sincera sa fiu, nu stiu, dar unele sunt bune (majoritatea), dar sa nu iei fond de ten de la AVON, mai ales cele sub forba de bilute, nu sunt bune deloc!