| freehugs a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cate dintre voi ati folosit fondul de ten de la Oriflame Jordani, nuanta Golden Beige? Cum e nuanta adica e prea inchisa? se intinde bine? mersi :*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se întinde bine dar aplică și o pudră peste riști să-ți murdărești hainele!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

L-am folosit acum cativa ani. Pe vremea aia mi se parea OK. Si nuanta mi se potrivea. Incearca-l (poate il are vreo prietena).

| deutSa a răspuns:

Giordani.Are o colega...Ca fond de ten estebun si se intinde bine, iar culoarea acum nu stiu ce sa zic...ca nu te cunosc si nu stiu ce culoare ai la ten.
Eu iti recomand fond de ten de la Avon [ Calming effects culoarea Cream ] fondu de ten este foarte bun, eu din asta folosesc de cca 1 an si nu l`am mai schimbat

| Andreea_5313 a răspuns:

Fondul de ten Giordani si cam toate produsele Golden sunt bune.

| smilerz19 a răspuns:

Il are o colega si s-a dat cu el o data la scoala.
Problema e, nu ca e prea inchisa, problema e ca e un pic galbena. adica da spre auriu si iti da un aspect nesanatos. Mie nu imi place.

Succes!

| freehugs explică:

Giordani, uf ca mereu scriu Jordani* laughing

| mih1990 a răspuns:

Depinde si de tenul tautongue.
Ce culoare ai...
Eu il folosesc si e okwinking
Chiar imi place