| Ella27 a întrebat:

Functioneaza ondulatorul pe parul cret? Vreau sa spun sa ii mai reduca din volum si sa nu mai fie chiar asa cret, macar ondulat, multumesc! happy

2 răspunsuri:
| Laughin4now a răspuns:

Da, ondulatorul funcţionează şi pe părul creţ. Dacă îl foloseşti corect, le oferă ''personalitate'' buclelor şi dacă pui şi nişte fixativ, durează şi mai mult. În legătură cu volumul, ar fi şanse să-l slăbească, dar tot mai bună ar fi o placă sau chiar uscarea cu feonul şi cu peria. :-)

| iulia2705 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il indrepti cat de bine poti ai apoi sa il ondulezi! Sper sa reusesti! :*