| andreutza1010 a întrebat:

Vreau sa imi fac parul ondulat/cret dar nu stiu cum. Nu vreau acel video cu hartie si nu vreau sa folosesc placa si ondulatorul.

DAU FUNDA! SI E URGENT!

3 răspunsuri:
| dandelion a răspuns:

Cred că mai poți face si asa: după ce speli părul îl lasi puțin să se usuce(doar puțin) apoi îl dai cu spumă. Diminreața vei vedea ce efect are la tine. Dacă ți se pare că crețul e puțin, mai adaugă si dimineața spumă.

| Ella003 a răspuns:

O solutie ar fi sa iti impletesti parul codite mai subtiri si parul s va incretii...eu asa fac si sunt foarte multumita

| Ella003 a răspuns:

Il poti impleti codite mai subtiri si parul nu se degradeaza...eu asa fac si sunt multumita