| YouMe a întrebat:

FUNDA! Am nevoie de firme care sa vanda cosmetice de calitate la preturi mici, totusi nu foarte mici, in afara de Avon si Oriflame sau Lady's! Funda cel mai bun raspuns!

9 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Miss Sporty, Yves Rocher sau Seventeen. Sunt destul de ieftine si de calitate produsele lor. Mai gasesti produse ieftine si la Rimmel, Maybelline, Astor sau Bourjois (de exemplu: lacurile de unghii de la Maybelline sunt foarte ieftine (6 lei), sau luciul de buze de la Rimmel Vynil sau ceva de genul (costa pana in 25 lei). Produsele de la Bourjois sunt cam intre 40 si 60-70 lei. Produsele de la Miss Sporty sunt mai mult pentru tinere (la fel si gama Colour Trend de la Avon), dar sunt ok si ieftine. Cat despre produsele de la Yves Rocher, sunt foarte bune. Cremele sunt mai mult pe baza de plante, iar parfumurile au un miros placut si persista. Sunt reduceri, cadouri si oferte. Magazinele Yves Rocher le gasesti in toate orasele mari sau in mall-uri si hypermarket-uri. Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| Annalina99 a răspuns:

Miss Sporty":X:Xeu le ador:Xsunt foarte bune. Le gasesti in DM.Sau poate produsele de la Yves Roche[nu stiu daca am scris bine]

| YouMe explică (pentru Annalina99):

Exista un site si in romana?

| Annalina99 a răspuns (pentru YouMe):

Pai http://www.miss-sporty.co.uk/ aici e Miss Sporty
si Yvesc Roche gasesti cam pe peste tot prin oras

| pufixul a răspuns:

Http://www.makeup-shop.ro/ sper sa ajute

| miln a răspuns:

Yves Rocher

| Ina_7071 a răspuns:

Elf.ro