| ralusycretz a întrebat:

FUNDA! Am o rochie scurta din dantela, culoare roz somon... Ce culoare de pantofi ar trebui sa imi iau ca sa nu fiu monotona?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Crem (bej), alb, negru, bleumarin, gri deschis sau o culoare nude.

10 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Negri sau turcoaz pastelat:* te pupp paaaa >big grin

| pinguin_2568 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Love it! Am si eu o pereche!

| Patrisia14 a răspuns:

Negru se potriveste la orice sau albi sau ...roz laughing

| Andreea2239 a răspuns:

Crem,roz alb

| dydysweet a răspuns:

Niste pantofi negri cu platforma ar fi genial

| RoxyRoxana99 a răspuns:

In niciun caz sa nu-ti iei pantofi negri. Albi merg super sau un bej spre roz :** funda?

| Constantin4 a răspuns:

Eu zic ca alb cu o fundita rosie sau roz pe ea ti s-ar potrivi. Eu sunt baiat si stiu cemi place la o femeiehappy

| Alecsa90 a răspuns:

Incearca niste pantofi albastru neon, iar accesoriile sa fie la fel!

| adinel98 a răspuns:

Cred ca negri ar fi perfecti! cu toc mare

| Smara333 a răspuns:

Ai putea sati o pereche albi sau o pereche rosu deschis dar ar merge niste sandale si cateva accesori sper sa fie bun raspunsul meu