| blackangel_7400 a întrebat:

Am o întrebare. La o petrecere m-ai fiţuasă ce ar trebui să port? Să port o rochie elegantă lungă de culoare albastră sau una scurtă m-ai decoltată cu dantelă neagră? FUNDĂhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cea neagra scurta cu dantela happy Arata mai cool, o poti asorta cu niste ochelari de soare, bratari ( dar sa fie mai multe pe mana, un fel de bratari multiple ) si niste pantofi cu toc inalt.
PS: Bratarile sa fie asortate cu rochia, adica negre, albe, aurii, argintii s.a.m.d

12 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Nu stiu cat de FITOASA e incat sa porti una din alea doua variante, dar fie, prefer rochia neagra si mai scurta. cu aia albastra ai arata ridicol/penibil.
/off: inainte sa fii tu asa "fituasa" incat sa scrii cu diacritice mai invata romana thinking

| Corina a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar indiferent de cat de fitoasa ar fi petrecerea, tinerelor le sta mult mai bine in rochii scurte. Rochiile lungi sunt mai potrivite pentru persoanele peste 25 de ani. Deci, parerea mea este ca rochia neagra cu dantela te va pune mult mai bine in valoare.

| daniella9805 a răspuns:

Ar fi dragut sa o porti pe cea mai scurtuta cu dantela...dar acum depinde si parerea ta... sper ca te-am ajutat:*:X

| anutza97 a răspuns:

Cea scurta si decaoltata se potriveste;)... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| xt9000 a răspuns:

Daca e vorba de o petrecere serioasa adica cu parinti ia-o pe cea lunga, daca e o un chef adica cu prieteni si cu oammeni de vs ta ia-o pe cea scurta

| OddKidd a răspuns:

1.Se scrie fitoasalaughing
2.Eu zic aia mai scurta, decoltata, cu dantelawinking

| RoxYuuKikyo a răspuns:

A doua varianta este mai draguta, asa cred eu.

| smile14 a răspuns:

Na scurtă m-ai decoltată cu dantelă neagră

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o petrecere fitoasa s-ar potrivita o rochie scurta mai decoltatawinking

| Haose_5094 a răspuns:

O rochie elegantă lungă de culoare albastră cred ca este potrivita pentru acest gen de petrecere happy

| attyy22 a răspuns:

Buna! Daca ai forme, asa zis esti "buna" atunci ar fi bine sa porti cea scurta cu dantela. Dar daca esti o fata care nu e multumita de cum arata si nu vrei sa te simti rau daca se uita baietii la tine atunci cea eleganta, lunga. Fiind o petrecere fitoasa cum zici tu, cred totusi ca ar fi mai bine sa porti cea scurta daca se poate. Distractie placuta! happy

| adutzza_1262 a răspuns:

Aleg varianta b