| InsaneAciD a întrebat:

FUNDA!
Ce produs care te scapa de cosuri de la PLAFAR imi recomandati?
Ceva ieftin si bun happy

13 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Eu folosesc CUTADEN, un unguent la un pret acceptabil, zic eu. Vreo 12 lei...folosit in fiecare seara inainte de culcare, in o saptamana mi s-au redus vizibil cosurile!

| InsaneAciD explică (pentru Classy):

Ce tare.
deci se elibereaza fara prescriptie medicala?
Si nu e periculos?

| Classy a răspuns (pentru InsaneAciD):

Nu e periculos! Il poti lua si fara prescriptie.

| Mwha a răspuns:

Cel mai sigur este sa intrebi la farmacie. Nu-ti mai alege tu firma etc. pentru ca nu lucrezi in domeniu. Mie mi-a recomandat o solutie pentru cosuri foarte eficienta de 10 lei.

| InsaneAciD explică (pentru Mwha):

Asta cam cand a fost?
Ceva rezultate ai observat?
Vreau ca dupa ce nu mai folosesc sa nu-mi mai apara straight face

| Mwha a răspuns (pentru InsaneAciD):

Da, au existat rezultate. Daca esti adolescenta iti vor aparea pana la 18 ani, n-ai ce sa le faci. Eu folosesc solutia cam de jumatate de an.

| InsaneAciD explică (pentru Mwha):

Nu stiu ce sa zic. vreo cateva nu strica..insa la mine pe pometi si frunte nu mai zicstraight face E un dezastru si ma uit la alte fete de varsta mea care n-au asa cevastraight face
E AIUREA straight face

| InsaneAciD explică (pentru Mwha):

Si cam cat te tine aceasta solutie?

| Mwha a răspuns (pentru InsaneAciD):

Cam o luna asa ceva.

| Rakanishuu a răspuns:

Intreaba medicul. Cel mai sigur.

| floriasdfg a răspuns:

Dacă nu ai tenul gras încearcă crema de gălbenele sau tinctură de gălbenele. Este ieftin şi eficient. Dacă nu funcţionează, mergi la dermatolog, numai el îţi poate recomanda ceva potrivit pentru tipul tău de acnee.

| Galatz a răspuns:

E ceva cu,, c'' la inceput si costa 4 lei.
Si eu am avut cosuri si am scapat de ei dupa vreo 2 saptamani!

| Victor-Stefan_Sandu_1980 a răspuns:

Cel mai simplu remediu contra cosurilor este ceaiul de radacina de brusture. Radacina de brusture o poti scoate singura din pamant pe gratis.
Citeste despre dozaj, indicatii, contraindicatii si alte beneficii ale brusturelui:
http://dryplants.com/burdock/