| Lovely a întrebat:

Funda. Dupa epilare cu ceara am obervat ca incep sa imi creasca fire sub piele. Cum por scapa de aceasta problemabig grin?

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

De multe ori nu prea ce sa faci, se intampla mai ales cand te epilezi cu ceara sau cu epilatorul.
o chestie care ar putea reduce firele crescute sub piele ar fi sa folosesti un gel abraziv inainte de epilare, e chiar indicat sa faci asta.va reduce stratul de celule moarte si noile fire nu vor creste pe sub piele happy.