| FunkySmile a întrebat:

[FUNDA]Hi. Am parul cret si e groaznic :(( il urasc. bleah. Asa ca de prin decembrie il chinui cu placa, nu in fiecare zi dar o data la 3-4 zile da :(. Nu ca s-ar mentine drept dar se onduleaza frumos :x. Parul meu nu are nici o forma. Chiar nici o forma e tuns drept. Asa ca imi mi fac eu un asa zis breton, il duc intr-o parte si il prind cu o clama dar asta cand e drept ca daca ar fi cret ca dupa baie ar fi groaznic :)). In fine. si ma gandesc la o schimbare si la aceea de a ma tunde, nu prea stiu daca sa imi fac si breton :(. Imi este frica sa nu arate groaznic iar dupa ce o sa ma tund si o sa imi arad parul de tot cu placa si o sa il las cret maturoi ca de la mama natura o sa stea groaznic :(. Eu vreau sa ma tund asa:

http://www.codrosu.ro/......ori_emo_8/

Dar am fata gen asa :P :D :

http://www.frumusetefemei.ro/wp-content/uploads/2009/04/ makeup1-300x225.jpg.

Din pacate poza de la avatarul meu inca nu s-a incarcat si nu imi apare poza :(. As vrea sa va arat o poza cu mine dar nu am cum :((:((.

Deci oare o sa ma tund, nu vreau ca atunci cand o sa il las cret sa stea groaznic :((. Vreau o schimbare dar mi-e frica sa nu arat pe urma groaznic :((:((. Sau recomandati-mi voi alta tunoare. Chiar vreau o schimbare :P;;).

Peace :-*

3 răspunsuri:
| AngelOnEarth a răspuns:

Din cate observ in poza de la avatar ai fata rotunda si deci, iti spun din proprie experienta, trebuie sa iti alegi cu mare grija tunsoarea. In momentul de fata, eu sunt tunsa in scari, filat, cu breton pierdut intr-o parte. Iti recomand si tie aceasta tunsoare, mai ales ca nu va trebui sa stai toata ziua cu placa in par (insa bretonul chiar va trebui sa-l indrepti, asa fac si eu). Cat despre poza cu tunsoarea pe care vrei sa ti-o faci, cred ca este o alegere foarte buna, imi place mult si cred ca si tie ti-ar sta bine.

| grosumira a răspuns:

Draga madd si eu sunt la fel ca tine si sa stii ca si eu faceam mai la fel exceptie partea cu placa. tunde-te in scari si fa-ti breton intr-o parte daca ai faţa rotunda si daca o ai mai ţuguiat drept pe frunte. crede-ma si eu am facut asta si a meritat.

| Alondrasarah a răspuns:

Poti sa te speli cu sampon anti - ondulat.te poti tunde ca taylor swift

http://www.google.com/......tp?/imgres

are si breton.si totusi e destul de cret

poti cauta mai multe imagini cu ea aici :
http://www.google.com/......tp?/images

bafta :*