| nini_4718 a întrebat:

Funda inseamna raspuns. castigator?

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Da.
Raspunsul care te-a ajutat cel mai mult ii dai funda.
Sper ca am ajutat.

| Anileda a răspuns:

Da! asta inseamna

| Snaker a răspuns:

Da...adica cel mai bun raspuns, cel care il ajuta cel mai mult pe cel ce adreseaza intrebareahappy

| lAuRitAs a răspuns:

Nu de fiecare data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Funda o dai raspunsului pe care tu il consideri cel mai bun. E un fel de ai multumi celui care ti-a dat cel mai bun raspuns. Funda este o panglica care se afla in dreapta raspunsului dai clic pe ea si gata ai ales raspunsul castigator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,adica raspunsul care crezi ca ii mai folositor pentru tine.
Cum ar fi raspunsul meu sau ale ceilorlalti.Rsp. meu ii castigator?

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna big grin draga nini!

Ai ghicit laughing. Funda este un fel de "trofeu" acordat celui care se "sacrifica" a da un raspuns cat de cat bun. Pe langa "trofeul" acordat mai sunt si niste "medalii" sa le zic asa : poti da unui raspuns : [folositor, nefolositor, amuzat, inteligent, stupid]

Toate acestea iti acorda niste puncte. A :O si sa nu uitam, poate ca acea funda nu aduce cine stie ce premii sau multe puncte pe site sau un anumit rang, dar totus ii poate aduce o stare de bine persoanei bucurandu-se ca a putut sa ajute pe altii.

Te pupkiss

Cu mult drag,
Deea `! :X