| usy313 a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine laughing. funda inseamna raspuns castigator?big grin

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

DA! Sper ca asta va fi "raspunsul castigator".

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce este de râs? Lipsa ta de documentare?
Da, este răspunsul câștigător.
Pa, pa.

| AnaEindragostita a răspuns:

Exact

| Biby a răspuns:

Da. Cea care este la fiecare raspuns si este gri si cand dai pe ea este portocalie.Succes!

| CarmenR a răspuns:

Pai e simplu. În momentul în care cineva e mulţumit de răspunsul tău, primeşti funda. Pe mail vei primi o notificare prin care eşti anunţat că răspunsul tău la o anumită întrebare este câştigător. Deci practic da, funda înseamnă răspuns câştigător.

| Corina0901 a răspuns:

Asa cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exactwinking