| IrinaAniri a întrebat:

FUNDA MARE! vreau sa mai imi creasca parul inca 10 cm, daca nu ii fac nimic cam in cat timp o sa creasca atat? cu ce pot sa il dau ca sa creasca cat mai repede posibil?

4 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Foloseste ulei de richin si spala-te odata la 2 zile.
Trebuie sa ai rabdare. Eu am folosit Ulei de richin si sa stii ca da rezultate.
Succes!

| ciresepeetno a răspuns:

Uleiul de ricin chiar functioneaza si nu dauneaza parului.

| Geoops a răspuns:

Buna! nu cred ca poti forta ceva ce e genetic, doar sa il ajuti stimulandu-l, foloseste masca naturala din ulei masline+ galbenus de ou+vitamina A faci o maioneza si o aplici pe par, apoi invelesti capu in folie si stai cat poti tu 3-4-5 ore apoi te speli normal, foloseste ulei de ricin, infuzie de ceai din urzica, frunze de nuc.regenereaza-ti parul o data pe luna, adica sa iti tunzi din varfuri sa te tunda cineva care este usor la mana. poate nu vor fi efecte vizibile imediat, dar rau nu iti poate face, si eu folosesc aceste mici trucuri naturale si sunt multumita.
O zi frumoasa!

| biscuiteletau a răspuns:

Iti va creste in functie de par. Poate unei persoane sa ii creasca in 3 luni si alteia in 6 luni (de exemplu). De preferat ar fi sa.l lasi sa creasca natural fiindca daca folosesti diverse "porcarii" iti pot rarii parul si nu il ajuta absolut deloc. Sper ca te.am ajutat