| babygirl a întrebat:

Vreau sa mi creasca parul cat mai repede, si nu stiu ce sa fac, acum ma spal cu ceai de mesteacan, nu mai stiu cu ce sa ma mai dau sa mi creasca parul cat mai repede,cryingastept raspuns cat mai repede posibil :*

5 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Nu te da cu nimic. Parul creste singur si nu ai cum sa il faci sa creasca mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit ulei de masline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga 2 dejte in priza

| ioana_1851 a răspuns:

Foloseste uleiul de masline

| hopeless1111 a răspuns:

In primul rand mananca sanatos, nu folosi placa de par sau uscator. Eu folosesc o masca de la schwarzkoph gliss si sincer se cunoaste, e mai sanatos si parca a crescut mai mult incearca si tu una din marca asta.