| A98 a întrebat:

FUNDA! Parerea voastra conteaza! Sall TPU sunt baiat am parul blond-castaniu si putin cam lung adica cam de vreo... (bretonu imi ajunge pana la ochi stiti la ce ma refer) cum as putea sa imi tin parul exemple de freze si apropo am ochii verzi spre albastru si 1m65 inaltime. FUNDAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Bună!
Orice băiat ar dori sa aibă un păr ca al tău! Si eu cunosc un astfel de băiat si este ff drăgut asa:X!
Deci poţi să-ţi laşi bretonul acela pe ochi(într-o parte).Îti v-a sta superb :*.Nu am poza pentru a-ti arăta, deoarece de pe net toate sunt in stilul Emo straight face...dar nu despre asta vorbeam.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| A98 explică:

DJ.Si tu cum iti faci parul intr-o parte? pe ochi?

| DaftPunk a răspuns:

Si eu il am la fel si il dau cu gel super strong.Numai nu sunt blond :d...dar nu inteleg dc tiai spus culoarea ochilor si inaltimea dar e ok...

| Tarabostes a răspuns:

Ai auzit vreoodata de cuvantul "MASINA SE TUNS"?