| anonim_4396 a întrebat:

(intrebare pentru baieti) Voi cum preferati o fata?
Fizic:cu ochi albastri si cu parul blond,cu ochii verzi si parul roscat,cu parul castaniu si cu ochii caprui sau cu parul negru si cu ochi negrii? si cu ce fel de piele? inchisa sau deschisa?
Moral:cuminte si desteapta sau mai prostutaa, tupeista si fitoasa?

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Par castaniu si ochi caprui, piele deschisa, cuminte si desteapta=fata perfecta big grin

| positivity a răspuns:

Sunt fată, dar voi răspunde şi eu la această întrebare.
Dacă aş fi băiat, sunt sigură că m-aş uita după fetele cu părul roşcat, o piele albă ca brânza şi ochii verzi.
Hm, o fată cuminte şi deşteaptă e perfectă.

| DimLight a răspuns:

Exista doar limite pentru fiecare, cat de blonda/bruneta/roscata, inatla/slaba/plinuta sa fie. nu poti sta cu un supermodel chiar daca iti place daca nu aveti nimic in comun, nimeni nu vrea o tipa muta dar nici una care vorbeste intr-una nu e preferata, trebuie sa existe un echilibru intre calitati la ambii altfel ori fata va cauta ceva mai bun ori baiatul nu se va simti bine cu ea si la fel va cauta pe altcineva

| angellswig a răspuns (pentru Gogu06):

Ce legatura are cu intrebarea?

| Gogu06 a răspuns (pentru angellswig):

Tu ai vazut ca e manea si te-ai panicat, ai inchis videoul. In videoclip e o femeie. Par negru, ochi negri, ten alb picioare lungi. O fotografie face cat 1000 de cuvinte. Ea apare pe la 1:50. Si pe ala care canta la inceput il cheama Salam. Ce vrei sa iti mai explic? happy

| angellswig a răspuns (pentru Gogu06):

Da ai dreptate am inchis cand am vazut ca e manea, dar mersi ca mi-ai explicat

| Gogu06 a răspuns:

E dovedit stiintific ca fetele blonde prefera baietii bruneti, si invers. Cum s-a ajuns la concluzia asta. Am mult de scris si n-am chef. Este in ADN-ul nostru sa nu ne placa o persoana care seamana cu parintii nostri. Ca nu ai vrea sa faci sex cu unu care seamana cu tactu. Evolutia ne-a invatat sa ne aparam impotriva bolilor si pradatorilor. Si daca vezi pe cineva care are trasaturi cu parintii, fratii tai sau chiar cu tine, instinctiv iti provoaca repulsie din punct de vedere sexual. N-amspuso eu au spus-o oameni de stiinta.

| ASimpleUser a răspuns:

Parul blond cu ochii albastri...culoarea pielii deschisa...desteapta si tupeista

| irrumator30 a răspuns:

O fata ca sa ma atraga trebuie sa aiba acel Vino`incoa, sau sex-apeal. Poate sa fie inalta sau mai micuta, nu am preferinta la ochi, par... tot ce vreau este sa am cu cine purta o conversatie inteligenta, la un pahar de vorba

| NotToday a răspuns:

Aspectul fizic e un detaliu minor. Conteaza, da nu asa mult ca si personalitatea happy Daca ar fi sa aleg, probabil as opta pentru una cu ochii verzi (ca si ai mei), satena, piele normala, putin deschisa iar ca parte morala, cuminte, desteapta, intelegatoare, glumeata, sufletista, loiala.

| jess179 a răspuns:

Eu cred ca baietii se uita dupa blonde si brunete.Mai ales blonde, cu parul lung si picioare lungi.Dar cred ca ceea ce este cu adevarat important este sufletul omului, caracterul, cum se comporta.Dar si aspectul exterior conteaza.

| cholito1 a răspuns:

Maroggg...eu am par destul de inchis la culoare, si piele mai inchisa putin si ochi inchisi, dar totusi imi plac mai mult brunetele sau mrg castaniu ce o fi si cu piele mai inchisa ca amea si ochi tot inchisi