| hhhdd a întrebat:

FUNDA SI FOLOSITOR +INTELIGENT LA TOATE RASPUNSURILE La cat timp dupa ce iti vine menstruatia incep sa-ti creasca sanii? Adica, daca de exemplu inainte sa-ti vina ai cupa A la sutien cam dupa cat timp dupa ce ti-a venit o sa ajungi la cupa B? La voi cum a fost? Ce marime aveati la sutien cand ati purtat prima oara?

Răspuns Câştigător
| B3belusha a răspuns:

Mai, odata ce iti vine menstruatia in corpul uh o sa fie ff multi hormoni, astefl ca sanii o sa inceapa sa creasca mai repede,. Iar felul in care cresc, durata depinde de la o persoana la alta. Aja ca nu-ty face griji, e normla sa-ty creasca acum si sa observi o schimbare majora la nivelul corpului taw, dar nu-i nimic, asa e normal.
Succes happy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Sanii unei femei sunt intr-o continua dezvoltare, ei nu inceteaza niciodata sa capete forme, si cand iti vei incepe viata sexuala se va observ si mai mult, si cand vei ajunge mamica iarasi vei vedea diferenta, si dupa ce termini cu alaptatul iar vei vedea diferenta.Deci ei se modifica si cresc intr-una

| hhhdd explică:

De ce trebuie sa deviati cat mai mult de la ce am intrebat si nu imi puteti raspunde strict ce v-amintrebat?