| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA,TPU!
As vrea sa mai scap de cateva haine care sunt intr-o stare buna,desigur,si nu stiu unde as putea sa le vand cel mai sigur. M-am gandit sa-mi fac un blog gratuit si sa-mi vand hainele, dar nu stiu daca este legal si ok. Cine imi poate spune? Multumesc!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De ce nu incerci sa le vinzi (asta in caz ca ai nevoie de bani)unor cunostinte pe la sate? ori poate le donezi unor tineri sarmani, ei ar avea nevoie si s-ar bucura.
Poti la sa pui un anunt pe tocmai.ro si poate gasesti sa scapi de haine.
O zi bunahappy

| KMaddieK a răspuns:

Vinde-le pe site-uri destinate acestui lucru, de exemplu OLX.

| Ohaithar a răspuns:

Orice profit făcut fără a plăti taxele la stat este ilegal. Dacă vrei să scapi de ele, te-ai gândit să le donezi?

| bellafashionliving a răspuns:

Sunt foarte multe grupuri pe facebook unde se vand haine. Poti incerca si tu...