| Bianca765 a întrebat:

°°FUNDA°°
Vin si eu cu o intrebare adresata fetelor, probabil unele dintre voi stiti ce este termenul "cameltoe" adica atunci cand partile intime sunt expuse prin haine mai stramte cum ar fi colanti sau chiar slipul de la costumul de baie. Pentru ca a venit vara, curand am sa merg la plaja si nu am idee cum pot masca acel lucru inestetic ce se vede prin slip, am gasit pe amazon ceva dar pana ajunge trece vara, vreo alta idee?

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Femeile care prezinta asa ceva o fac intentionat, ci nu prin slip. Tu daca nu vrei, nu porti astfel de haine si gata. Cu slip nu se formeza, si oricum, iti iei ce slip vrei. Chiar acum am venit de la bazinul Dinamo. nu am vazut nici un cameltoe. Si nu este inestetic.

| Elena9328 a răspuns:

Nu ți mai lua strâmt.

| BlueDark a răspuns:

Nu trebuie sa se deranjeze, iti pui slip-ul pe tine si nu te mai intereseaza...
Stai sa vezi la barbati cum e... daca vreau sa inot, de exemplu, nu pot lua ceva larg pe mine.Gandeste-te atunci...

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

"lucru inestetic " laughing Daca simti ca slipul intra intre. "buze" si simti disconfort, ia'ti unii mai largi. Dar, daca nu te deranjeaza (nu vreau sa fiu porc) nici pe altcineva nu deranjeaza! mai ales sexul opuswinking

| ema2396 a răspuns:

Apare din cauza ca slipul/colantii/etc. sunt stamti in zona soldurilor. Uita-te sa vezi daca slipul are acea zona in care poti sa introduci ceva sa nu se mai vada.
Parerea mea este sa iti iei alti slipi.