| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,cum va luati masurile pentru costumul de baie? vreau sa comand online un costum de baie,dar imi iese o alta marime pentru partea de sus si alta marime pentru slip
imi da pe site un tabel pentru marimi,m-am masurat dupa cum arata acolo,dar nu imi iese o marime pentru intreg costumul, deci cum sa fac?

1 răspuns:
| Diiona a răspuns:

E normal sa iti iasa asa incearca sa cumperi piesele separate dupa marimile pe care ti le iei tu