| Crisstina a întrebat:

Am si eu o intrebare: se poarta colantii? daca da, sunt marimi universale? exista colanti cu talie mai inalta? merci!

6 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Se poarta colantii!

mai ales cei din piele si exista diverse marimi si modelewinking
excelent ar fi sa ai colanti din piele[ luciosi]
si sa ii porti cu botine si geaca de pielewinking

Răspuns utilizator avertizat
| BeibiiX a răspuns:

Da :d mai ales la bluze lungi si cizmehee hee, sunt marimi universale:p
si da exista si cu talie inalta si cu talie joasa si diverse culorihee hee
in plus, au aparut de ceva vreme acei colanti luciosi care dau impresia de pantaloni de piele (din latex)

:*

| anDa a răspuns:

Se poarta colantii indeosebi cei colorati, sau cu modele gen: animal print. Majoritatea sunt masuri universale si exista si cu talie mai inalta.

| SunIsUp a răspuns:

Sigur...sunt la moda acum happy...
Da, exista orice fel de marimi happy...nu chiar exagerate dar in general da...
Da exista cu talie mai inalta.trebuie doar sa cauti
BAFTA!

| LORENA_6555 a răspuns:

Gasesti aici www.tiendafashion.ro
http://www.tiendafashion.ro/component/page, shop. browse/category_id, 46/option, com_virtuemart/Itemid, 1/