| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA!
Vreau sa comand online o pereche de jeansi de la Bershkathinking
Cum pot plati? Si cum ii primesc prin posta?

Răspuns Câştigător
| xIndifferent a răspuns:

Buna/ salut.
Pai iti alegi de acolo de pe site metoda de plata, vei alege sa platesti cand ajunge coletul la posta sau sa primesti prin curier rapid. Prin posta produsul iti va veni in 3-4 zile lucratoare, prin curier in maxim 42 de ore. Prin posta vei da SUMA PRODUSULUI + 8/9 LEI poșta. La curierat vei plăti SUMA PRODUSULUI + 10/15/20 de lei curierul. Mult succes! Dacă doresti ajutor trimite-mi un mesaj!

4 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Iti alegi de pe site modul de plata si modul de transport.

| Joker11 a răspuns:

II primesti la posta, acolo dai banii, pam pam.

| leivi a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont, apoi citesti instructiunile!