| BadCliché a întrebat:

*Fundita*Heii TPU! O prietena de-a mea are o chestie ciudata la oase ca sa zic asa. Isi trozneste orice oscior in corp[spate, picioare, degete, maini, incheieturi, cap, gat, etc] si e un pic speriata din cauza asta laughing
Ma gandesc ca poate are un fel de zgarci intre oase sau ceva de genul.Mai aveti si alte idei?happy[scuzati categoria]

Răspuns Câştigător
| beibii_5728 a răspuns:

Poate lipsa de calciu, sau poate nu a facut miscare.Ar fi bine sa mearga la Dr. happyhappyhappy

1 răspuns:
| Nymphetamine a răspuns:

Si mie-mi pocneau genunchii cand ma aplecam.laughingI don't want to see
Trebuie sa faca mai multa miscare...oh go on