| claudia_5323 a întrebat:

Acum cateva zile prietena mea m`a intrebat daca slabeste la corp slabeste si la fata, la degete, la maini, la picioare? Nu am stiut ce sa-i zic. Voi ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| elisa_2627 a răspuns:

Sigur ca slabeste peste tot.Mai intai in zonele unde nu sunt muschi apoi restul

| dana_7218 a răspuns:

Sigur ca slabeste peste tot. acolo unde este mai multa grasime o sa se cunoasca mai greu, dar tot inainte cu regimul

| japan a răspuns:

Sigur