| deutszaandreutzsa a întrebat:

FUNDITA si VOT pentru:cine are tocuri marimea 35 de vanzare second - hand pana in 25 ron

1 răspuns:
| patygirl a răspuns:

Vrei sa spui pantof cu tochee hee big grin. totusi daca vrei sa-ti cumperi, mai bine du-te intr-un magazin second hand(si renunta la cumparaturile online -- doar daca vrei). aici o gama mai larga de modele pe care le poti si proba(cacinu toate marimile corespund) si pricum un pantof arata altfel pe piciorul celui care-l probeaza si poti fi si sigura de material. asta-i parea mea! funda?