| anonim_4396 a întrebat:

Merge o fusta tutu cu bascheti, tenisi?

15 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu, dupa parerea mea vei arata cam emo...
fusta tutu e de club...

| Denisa a răspuns:

Da...cica merge. Dar eu nu as purta tutu cu tenisi sau bascheti, m-as simti aiurea. Dar daca iti place, de ce nu?! Succes:*

| ZumZz a răspuns:

Da merge perfect :X eu dese ori ma imbrac cu un tricou cu TH o fusta tutu roz si cu niste bascheti roZz sau negrii merge perfect :X

| Fury a răspuns:

Dupa parerea mea, cu bascheti ar veni ff bine o fusta din aia big grin love struck

| Coco_3708 a răspuns:

Da normal ca merge asa m-am imbracat eu la o zi de nastere si am vazut intr-o revista
chiar se poarta. nu ezita sa incerci eu una ador fustele tutu

| diana_5715 a răspuns:

DA dc nu...dar depinde si de tenesi! [ funda]?

| emi_8585 a răspuns:

Normal

| BisUltras a răspuns:

Salut :*
Depinde de culoare si de asortare.
In principiu ar merge...
Te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar merge ff bine. poti adauga si dresuri colorate.
aici gasesti mai multe fustite: www.myzulay.webs.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge foarte bine, dar daca o si accesorizezi o sa arati mai bine.:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fustele tutu merg cu botine, pantofi plini ori cizme. niciodata sandale. Nici tenesi nu prea cred

| rockaholic a răspuns:

Cred ca da

| Mihaelutsaa a răspuns:

Da, desigur :*

| EMOFUNKYZ a răspuns:

Da merge o fusta tutu bascheti mai mult. Tutu albastra si Bascheti roz.sau inverstongue
PA PA