| Anonim6282 a întrebat:

Gasesc benzi pentru albirea dinților la DM? Sau ceva care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| vass19 a răspuns:

Da se vand, costa 50 de lei, ai 14 pliculete cu placute pentru ambele parti. Cica trebuie sa folosesti 7 zile deci sa folosesti cate 2 pliculete pe zi. eu am incercat o saptamana dar n-am simtit nici un efect poate ca ar fi trebuit sa nu fumez o perioada dupa ce terminam sau sa repet procesul, in orice caz n-am fost incantat

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Sunt inutile.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu sunt bune... daca vrei dati comanda pe internet benzi de la Crest sunt super bune si chiar albesc, dar insa costa ceva laughing)

| alexandrovich123 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Vorbești din proprie experiență?