| Sufletel92 a întrebat:

A folosit cineva benzi pentru albirea dintilor? Sunt bune de ceva? Au efecte advrese?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dinti galbeni?

| gohsty a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa sti ca ii avea verzi si s-a decis sa ii albeasca ca au prea multa clorofilarolling on the floor.
App se scrie dintii cu 2 de "i"

| anonim_4396 a răspuns (pentru gohsty):

Si tu ai dinti galbeni?

| gohsty a răspuns (pentru anonim_4396):

Nutongue bunica a fost in domeniul dentar so shutt up

| anonim_4396 a răspuns (pentru gohsty):

Eu nu am dinti galbeni si nu am fost niciodata la stomatolog.

| gohsty a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu dar macar eu nu ma laud.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gohsty):

Nu te cred, vreau sa vad.

| gohsty a răspuns (pentru anonim_4396):

....Foarte inteligent. Vrei sa vezi cum o persoana nu se lauda? Simplu : Deschizi ochii si cauti nimiculwinking prin care s-a laudat.Un raspuns la fel de elocvent precum replica ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gohsty):

Nu vad nimic elocvent in ceea ce ai scris tu ci o perfecta dezordine de cuvinte fara sens scrise in cel mai prost mod posibil.
Punctele de suspensie arata o pauza mare in cursul vorbirii, indică, in general, o intrerupere a sirului vorbirii, nu se pune niciodata la inceputul propozitiei.
Logic: nu poti vedea cum o persoana nu se lauda ar fi impotriva principiilor.
De ce sa mai deschid ochii daca caut nimicul "prin care s-a laudat" (cica).
Replica mea chiar a fost elocventa, nu la asta ma refer ci la anterioara.

| gohsty a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu foarte bine punctuatia unde si cum se pune multumesc.Doar ca inainte scrisesem o propozitie la finalul careia am pus "...".Nu imi da tu mie indicatii.So shutt up man.Nu am nevoie de indicatii sau explicatii de la tine.

| andreeaanda a răspuns:

Nu sunt bune de nimicwinking mai bine folosesti pasta de dinti

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreeaanda):

Esti o stea super mumoasa love struck