| Gabi266 a întrebat:

Gene false vs. rimel

voi ce ziceti care e mai bun happy?

Răspuns Câştigător
| zuzu_2463 a răspuns:

Buna! rimel maxfactory cel mai boon

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel telescopic de la L*Oreal, cele false la ocazii deosebit de importante (căsătoria!).
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| madaa a răspuns:

Mai bine rimel pentru ca, ca sa aplici genele false trebuie sa ti le lipesti pe gene iar chimicalele din lipici dauneaza... daca e pentru o ocazie speciala sau nu ti le pui regulat atunci nu cred ca iti va afecta genele happy:*

| fanJBfan a răspuns:

Ambele. dar incearca genele falsewinking

| xRaLuCaX a răspuns:

Rimel pentru ca genele false le lipesti si dupa ce le dai jos iti cad pana maiu ai numai 2 sau 3 gene laughing

| SteauaNordului a răspuns:

Rimel... tu ti-ai pune lipici pe ochi?

| kyrky a răspuns:

Rimelu`. clar straight face

| xoxopink a răspuns:

Rimelulwinking ...iti poti pune si gene false din cand in cand daca vrei sa fie mai mariwinking

| 541730 a răspuns:

Rimelul

asa deci poti sa il iei de pe internet sau daca ai prietena sau in scoala pe cineva care sa iti dea catalogul Avon sau alta firma, daca stai in oras mare sigur gasesti pe la magazine sau cel mai probabil la mall happy

| yulysym a răspuns:

Eu zic ca rimelul este mai bun si usor de aplicat

| Catalina2000 a răspuns:

Rimel (eu folosesc rimel de la Avon)

| JustThat a răspuns:

Eu zic rimelulwinking

| LexaPerplexa a răspuns:

Rimelul happy

| Adeeliiina a răspuns:

Rimelul e mai ieftin decat genele false

| Gabi266 explică:

Observ ca cele mai multe sunteti de acord ca rimelul este mai bun si daca se poate sa imi dati cateva exemple ( cu pret si locul de unde pot lua daca se poate ) mersi mult big grin

| LadyD_6724 a răspuns:

Genele false sunt de scurta durata.in schimb poti folosi cu incredere Rimel extra volume colagene L'Oreal sau The colossal volum express mascara de la Maybelline! preturile se invart undeva intre 30-40 de lei dk nu ma insel.:*

| szomna a răspuns:

Rimelul in mod sigur.

| MarYoara a răspuns:

Cred ca rimel happy

| agathA_7888 a răspuns:

Rimel extra volume colagene de la l`oreal... face diferenta