| anonim_4396 a întrebat:

Ce rimel pentru volum folositi? as vrea unul care sa dea senzatia de gene falsehappy(spune-ti si un pret, aprox.)

Răspuns Câştigător
| fashionaddict a răspuns:

Pai...depinde si de bugetul tau...
-Lancome-Hypnose~115 ron-il folosesc de vreo 2 ani si sunt foarte multumita de el
-Maybelline-Great Lash~18 ron si e foarte bun
sau
-Maybelline-Volume Express Turbo Boost~25ron-este chiar bun si se curata si foarte usor
Sper sa te-am putut ajuta happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți încerca de la L*Oreal sau Chanel. Primul este în jur de 50 ron, secundul este dublu.
Pa, pa.

| MissCamelia a răspuns:

Rimmel Glam Eyes, 30 ron.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu zis sa folosesti rimel de la Loreal big grin Este foarte bunwinking

| jolie a răspuns:

Mie cel mai mulat imi place cel de la loreal (telescopicul)daca stii sa ti le faci e super super cred ca undeva la 50 ron si maybelline (colossal) cel galben

| dtte a răspuns:

De la Maybelline-Volume Express Turbo Boost, in jur de 25ron!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Falsies Volum Express. Asta`l folosesc eu, rimelul cu efect de gene false de la L'Orealbig grin. E foarte bun. Este vreo 30 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maybelline ...varianta cu tub galben. E foarte bun, costa in jur de 350 000 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rimmel Glam Eyes. Pentru mai multe tipsuri de beauty poti intre pe de http://deamyworld.blogspot.com/. Ai aici un review complet si alte chestiute interesante.