| Λndrei a întrebat:

Ghete maro închis, blugi bleumarin închis, curea aproximativ aceeași culoare cu ghetele,(cam așa https://www.prosports.ro/wp-content/uploads/OF930_1_Clou dZoom.jpg ), cămașă albă și (aici nu sunt sigur), cravată albastru închis subțire!? :/ posibil și un cardigan maro deschis ce imită puțintel un sacou.
Credeți că această combinație ar da cât de cât bine la un majorat?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi si cardiganul bleemarin si ghetele negre mai bine.dar e simpatic si cum ai zis tu!

| Andreyok a răspuns:

E acceptabil.