| Altamira a întrebat:

La pantaloni, pantofi, curea bleumarin inchis, camasa alba si sacou grena ce fel de cravata ar merge? Eu am neagra si rosie, care ar fi mai buna? Credeti ca ar fi mai bine fara? Precisez, pentru o nunta!

5 răspunsuri:
| Tina88 a răspuns:

As spune rosu, ti-ar da o pata de culoare.

| CristinaDanciu a răspuns:

Depinde cum îţi place ţie. Dacă îţi place fără ar fi ok, dar măcar un papion de culoare roşie ai putea să-ţi pui. Ar arăta mai drăguţ, dar dacă oftezi pentru cravată te sfătuiesc să o iei pe acea roşie. Mult succes în alegerea potrivită!
Distracţie plăcută!

| Happy4you a răspuns:

Buna! Consider ca e mai bine fara! Tinuta e deja incarcata de curea, acela fiind accesoriul principal.

| Francesca_Gabriela_2000 a răspuns:

Buna! Am analizat intrebarea ta si cred ca te-ar ajuta un papion, simplu si negru. Multumesc!

| Chelsy a răspuns:

Depinde si de preferintele pe care le ai! Eu as alege pe cea neagra!
Acum depinde ce faci si unde mergi, pentru ca amandoua ar merge bine! Dar cum am spus mai devreme, eu as alege pe cea neagra!

Sper ca te-am ajutat!