| eu.;] a întrebat:

Hahha. Cum sa dau jos grasimea de pe burta? Nu ca as fi de o tona, dar sunt putin plinuta. Si, prin abdomene.nu stiu daca reusesc.
Exercitiile callanetics sunt foarte bune, dar nu suficient. big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vor deveni foarte bune dacă ai și o alimentație săracă în grăsimi, dulciuri, băuturi acidulate, mezeluri, conserve, etc.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu fac pe desteptul. In fiecare seara sari coarda o jumatate de ora. Faci dus cu apa rece iar dupa o ora de pauza faci alergari cu coarda. Adica; In timp ce alergi sari si coarda. Garantat intr-o luna nu vei mai avea gram de grasime pe abdomen. Te rog incearca.Stiu ca este greu dar daca e musai cu placere Pa

| basexcu a răspuns:

Fugi...nu sta si baga shaorme la greu si apoi te miri ca esti grasa... miscarea salveaza omenirea

| papushik_2619 a răspuns:

Abdomene... exercitii in general...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca mai putin

| betina_3373 a răspuns:

Gimnastica si sa mananci fara paine si ultima masa pana la cel tarziu 18. 00