| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca incep si eu: Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala? Eu ma gandeam la niste tenesi cu imprimeu funky, blugi negri, un tricou cu imprimeu si o geaca scurta in stil army. Voi ce ziceti? Apropo nu imi plac fustele si rochiile deci orice nu mai de astea nu.

6 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

E super tinuta! love struck Uite o idee:tenesi negrii,blugii skinny gri, tricou alb cu imprimeu, vesta neagra si ca accesorii un lant lung cu un pandantiv dragut si eventual niste cercei discreti happy

| Valisha18 a răspuns:

Buna! Chiar e frumoasa tinuta pe care ti-o imaginai! Poti mai adauga o esarfa mai moderna si o palarie. Sau daca e cald un corset ori o vestuta scurta, de culori inchise. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| Saya a răspuns:

O sa fi superwinking

| AnaAmalia31 a răspuns:

Gen cum zici tu o sa ma imbrac si eu. Mie mi se pare Ok!

| Iulissa a răspuns:

Mie mi se pare Ok In genul asta o sa ma imbrac si eu in prima zi de scoala si apropo SweetBombonik in prima zi de scoala nu este obligatoriu sa porti uniforma!

| SweetBombonik a răspuns:

Voi nu aveti uniforma? Daca nu eu zic sa te inbraci mai pentru scoala fiindca o sa se ia profesorii te tine si asta nu e bine